Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір придбати словенську компанію

2386
 • Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП) заявив про намір придбати вертикально інтегровану компанію в Південно-Східній Європі Perutnina Ptuj (Словенія).

  Про це повідомили в прес-службі агрохолдингу, передає Інтерфакс-Україна.

  МХП робить стратегічний крок з розширення діяльності, що принесе компанії додатковий вартість і посилить її позиції в якості глобального гравця. У свою чергу, Perutnina Ptuj отримує стратегічного і довгострокового інвестора. Perutnina Ptuj володіє сильними брендами і значною часткою на ринку продукту з доданою вартістю, і МХП готовий підтримати ці позиції за допомогою інвестицій і подальшого розвитку їх в майбутньому, – говориться в релізі МХП.

  МХП, зокрема, має намір поліпшити якість виробничої бази (активів) Perutnina Ptuj.

  Ця співпраця принесе пряму вигоду не тільки місцевим фермерам і співробітникам Perutnina Ptuj, але при цьому позитивно вплине на галузь птахівництва в Балканському регіоні в цілому, – відзначили в агрохолдингу.

  МХП 21 вересня 2018 року одержав від Slovenian Competition Protection Agenc повідомлення про реєстрацію заявки на покупку Perutnina Ptuj.

  “Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки. На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші курей, які переробляються, в тому числі, на його підприємствах в Нідерландах і Словаччині. Земельний банк агрохолдингу станом на кінець 2017 року складав близько 370 тис. га.