Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір купити третій завод в ЄС

4802

Найбільший виробник курятини в Україні агрохолдинг МХП має намір придбати третій завод в Європі для виробництва м’ясних напівфабрикатів

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП), найбільший виробник курятини в Україні (ТМ “Наша Ряба”), нарощує експорт і перероблювання м’яса в ЄС.

Як уточнює Анастасія Соботюк, начальник відділу по роботі з інвесторами МХП, за підсумками 2017 року компанія планує експортувати в ЄС до 200-220 тис. тонн м’яса проти 190 тис. тонн У 2016 році.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua

 • На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляються, в тому числі, на двох підприємствах холдингу – в Нідерландах і Словаччині.

  За словами Соботюк, підприємство в Нідерландах працює на максимальній потужності – 1,5 тис. тонн продукції на місяць. Потужності словацького підприємства в три рази більше, ніж в Нідерландах і поки повністю не задіяні.

  “Із запуском другої черги Вінницької птахофабрики плануємо повністю завантажити підприємство в Словаччині”, – зазначає Соботюк.

  Нагадаємо, МХП У 2017 році почав будівництво другої лінії Вінницькій птахофабрики (Ладижин, Вінницька область). До 2020 року планується наростити виробництво до рекордних 730 тис. тонн.

  У планах компанії також налагодити виробництво м’ясних напівфабрикатів для європейського ринку. “Такий продукт як м’ясні напівфабрикати потрібний на ринку ЄС. Нам цікаво придбання невеликого заводу, який вироблятиме напівфабрикати з української курятини для європейського ринку. Таким чином, ми хочемо поглибити перероблювання м’яса. Нам потенційно цікава співпраця з європейськими торговельними мережами – ми готові виробляти продукцію під їх private label”, – говорить Анастасія Соботюк.

  “Миронівський хлібопродукт” (МХП) є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, МХП займає 55% вітчизняного ринку курятини.

  У 2016 році МХП запустив завод з перероблювання м’яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн. У 2017 році компанія у співпраці з європейським дистриб’ютором заснувала м’ясопереробний завод в Словаччині. Обсяг інвестицій – близько $3 млн.

  Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

  Чистий прибуток МХП У 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $1,135 млрд.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.