Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір купити третій завод в ЄС

4870
 • Найбільший виробник курятини в Україні агрохолдинг МХП має намір придбати третій завод в Європі для виробництва м’ясних напівфабрикатів

  Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП), найбільший виробник курятини в Україні (ТМ “Наша Ряба”), нарощує експорт і перероблювання м’яса в ЄС.

  Як уточнює Анастасія Соботюк, начальник відділу по роботі з інвесторами МХП, за підсумками 2017 року компанія планує експортувати в ЄС до 200-220 тис. тонн м’яса проти 190 тис. тонн У 2016 році.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на delo.ua

  На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляються, в тому числі, на двох підприємствах холдингу – в Нідерландах і Словаччині.

  За словами Соботюк, підприємство в Нідерландах працює на максимальній потужності – 1,5 тис. тонн продукції на місяць. Потужності словацького підприємства в три рази більше, ніж в Нідерландах і поки повністю не задіяні.

  “Із запуском другої черги Вінницької птахофабрики плануємо повністю завантажити підприємство в Словаччині”, – зазначає Соботюк.

  Нагадаємо, МХП У 2017 році почав будівництво другої лінії Вінницькій птахофабрики (Ладижин, Вінницька область). До 2020 року планується наростити виробництво до рекордних 730 тис. тонн.

  У планах компанії також налагодити виробництво м’ясних напівфабрикатів для європейського ринку. “Такий продукт як м’ясні напівфабрикати потрібний на ринку ЄС. Нам цікаво придбання невеликого заводу, який вироблятиме напівфабрикати з української курятини для європейського ринку. Таким чином, ми хочемо поглибити перероблювання м’яса. Нам потенційно цікава співпраця з європейськими торговельними мережами – ми готові виробляти продукцію під їх private label”, – говорить Анастасія Соботюк.

  “Миронівський хлібопродукт” (МХП) є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, МХП займає 55% вітчизняного ринку курятини.

  У 2016 році МХП запустив завод з перероблювання м’яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн. У 2017 році компанія у співпраці з європейським дистриб’ютором заснувала м’ясопереробний завод в Словаччині. Обсяг інвестицій – близько $3 млн.

  Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

  Чистий прибуток МХП У 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $1,135 млрд.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.