Голландський банк розвитку FMO виділяє агропромхолдингу Астарта кредит на $ 25 млн.

Лідер локального цукрового ринку, Астарта Віктора Іванчика, направить ці кошти на фінансування програми енергоефективності в цукровому виробництві компанії.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на НВ.Бізнес.

Ми раді підтримати своїх довгострокових партнерів на шляху розвитку ефективного виробництва і відповідального використання природних ресурсів, – наводять в повідомленні слова Cьюзана Габорі, директора напрямку агробізнесу FMO.

За словами CEO Астарти Віктора Іванчика, нове фінансування від FMO дозволить агрокомпанії продовжити стратегію якісного зростання бізнесу.

Отримані кошти будуть спрямовані на переоснащення цукрових заводів відповідно до сучасних технік і технологій, що дасть можливість компанії вийти на новий рівень продуктивності і енергоефективності.

Крім того, фінансування покриває будівництво комплексу водоочисних споруд в Глобинському промисловому кластері Астарти, в який входять цукровий і соеперерабативающій заводи, а також біоенергетичний комплекс. За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування станції очистки вод. Завдяки цьому проекту підприємства кластера зможуть скоротити споживання води в середньому на 50%.

На сьогоднішній день Астарта займає близько 25% ринку цукру в Україні. Слідом за нею знаходиться концерн Укрпромінвест-Агро з часткою трохи більше 12%.