Агрохолдинг Астарта отримає $25 млн кредиту на реалізацію програми енергоефективності

1846

Голландський банк розвитку FMO виділяє агропромхолдингу Астарта кредит на $ 25 млн.

Лідер локального цукрового ринку, Астарта Віктора Іванчика, направить ці кошти на фінансування програми енергоефективності в цукровому виробництві компанії.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на НВ.Бізнес.

Ми раді підтримати своїх довгострокових партнерів на шляху розвитку ефективного виробництва і відповідального використання природних ресурсів, – наводять в повідомленні слова Cьюзана Габорі, директора напрямку агробізнесу FMO.

За словами CEO Астарти Віктора Іванчика, нове фінансування від FMO дозволить агрокомпанії продовжити стратегію якісного зростання бізнесу.

 • Отримані кошти будуть спрямовані на переоснащення цукрових заводів відповідно до сучасних технік і технологій, що дасть можливість компанії вийти на новий рівень продуктивності і енергоефективності.

  Крім того, фінансування покриває будівництво комплексу водоочисних споруд в Глобинському промисловому кластері Астарти, в який входять цукровий і соеперерабативающій заводи, а також біоенергетичний комплекс. За підтримки FMO вже розроблено технічне обгрунтування станції очистки вод. Завдяки цьому проекту підприємства кластера зможуть скоротити споживання води в середньому на 50%.

  На сьогоднішній день Астарта займає близько 25% ринку цукру в Україні. Слідом за нею знаходиться концерн Укрпромінвест-Агро з часткою трохи більше 12%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here