“Аграрний фонд” планує виробляти гречану і кукурудзяну муку і наростити свою частку на внутрішньому ринку борошна до 30%.

- РЕКЛАМА -

Публічне акціонерне товариство “Аграрний фонд” планує запустити виробництво гречаної і кукурудзяної муки, а також наростити свою частку на внутрішньому ринку борошна протягом 2-3 років до 30%.

Про це йдеться в повідомленні ПАТ з посиланням на інтерв’ю голови правління Андрія Радченка виданню “Апостроф“, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua.

Лінійка розширювалася логічно і системно: спочатку запустили борошно, гречку. Потім пластівці і їх суміші, в планах – цукор. Це була фасування, а тепер ми починаємо поглиблювати переробку і збираємося запускати виробництво гречаної і кукурудзяної муки, – сказав Радченко.

Крім того, він підкреслив, що “Аграрний фонд” вже займає 12% на ринку борошна, не маючи своїх потужностей.

При цьому ринок борошна поділений на регіональні ринки, і мало хто може забезпечити національне покриття. Думаю, реально збільшити частку АФ до 30% протягом 2-3 років, в тому числі і за рахунок запуску нішевих продуктів, – додав голова правління.

Як повідомлялося раніше, “Аграрний фонд” планує побудувати елеватор потужністю зберігання 20 тис. тонн і борошномельний завод потужністю переробки пшениці 300 тонн на добу.

Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план ПАТ “Аграрний фонд” на 2017 рік з чистим доходом 8,312 млрд грн і чистим прибутком 91,449 млн грн.

План капітальних інвестицій на 2017 рік становить 141,274 млн грн.

У 2016 році ПАТ “Аграрний фонд” скоротило чистий прибуток на 68% до 48,7 млн ​​грн в порівнянні з 2015 роком (154,6 млн грн); дохід склав 2,1 млрд грн.

ПАТ “Аграрний фонд” було створено в квітні 2013 року; має центральним офісом в Києві і 21 регіональним представництвом.

Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.
ПОДІЛИТИСЯ

Журналіст Національного промислового порталу

  • Микола Базилевич

    Тільки не муки, а борошна.