«Аграрний фонд» планує побудувати елеватор і борошномельний завод

2008
Борошномельний завод

ПАТ «Аграрний фонд» планує побудувати елеватор потужністю зберігання 20 тис. тонн і борошномельний завод потужністю переробки пшениці 300 тонн за добу.

Про це згідно з пояснювальною запискою до фінплану «Аграрного фонду» на 2017 рік передають «Українські новини».

Зазначається, що наразі «Аграрний фонд» не має власних виробничих потужностей, наявність яких дала б можливість забезпечити повний цикл виробництва.

«ПАТ планує в 2017 році залучити інвестиції для будівництва власного елеватора з обсягом зберігання 20 тис. тонн зерна й борошномельного заводу з німецьким обладнанням і потужністю переробки 300 тонн пшениці за добу», ― йдеться в документі.

Відповідно до нього, для реалізації проекту необхідно залучити 268 млн гривень.

«Очікується, що проект буде профінансовано товариством спільно з інвесторами, але контрольна частка підприємства буде належати “Аграрному фонду”», ― сказано в пояснювальній записці.

 • Нагадаємо, Кабінет Міністрів затвердив фінансовий план ПАТ «Аграрний фонд”» на 2017 рік із чистим доходом 8,312 млрд гривень і чистим прибутком 91,449 млн гривень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.