Аграрії продають через ProZorro овочі та яйця

1574

Через систему державних закупівель ProZorro за підсумками 2016 року підприємства придбали сільгосппродукцію в рамках 13,5 тисячі тендерів.

Про це повідомив заступник директора Української універсальної біржі Ігор Рибальченко, передає UBR, повідомляє Національний промисловий портал.

За його словами, в цілому на закупівлі планували витратити 2 млрд грн. Через торгову площадку вдалося заощадити до 5% бюджетних коштів або 100 млн грн.

- РЕКЛАМА -
 • Всього за рік провели понад 5 тисяч тендерів, пов’язаних з продажем овочів, 1,4 тисячі тендерів з продажу фруктів, 2,2 тисячі тендерів з продажу деревини, 1,3 тисячі тендерів із закупівель яєць і майже 600 тендерів із закупівлі зернових.

  Як зазначив Ігор Рибальченко, в минулому році трохи більше 3,1 тисячі постачальників взяли участь у всіх тендерах, які проводилися в вищезазначених сегментах.

  Для мене ця цифра говорить принаймні про два факти: учасники аграрного ринку з побоюванням ставляться до державних закупівель, або їх ринок збуту настільки налагоджений і відточений, що розпорошуватися на держзамовлення немає сенсу, або просто аграрії не знають про те, що можна легально і досить просто стати постачальником для держави, – говорить експерт.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here