Аграрії можуть втратити півтора мільярда через підвищення тарифів на залізничні перевезення

1804

Втрати українських аграріїв після підвищення тарифів на залізничні перевезення на 25% можуть скласти 1,5 млрд грн

Про це йдеться в листі-зверненні аграрних асоціацій на ім’я першого заступника міністра інфраструктури Євгена Кравцова.

Лист-звернення про недопущення зростання тарифів підписали асоціація «Український клуб аграрного бізнесу», Аграрний союз, Всеукраїнська аграрна рада, Українська аграрна конфедерація, Українська зернова асоціація, Спілка птахівників, Асоціація фермерів і приватних землевласників.

«Підвищення цін на вантажні перевезення на тлі низької кон’юнктури цін на зернові, посилення податкового тиску на аграрну галузь і загальних кризових явищ в українській економіці поставить у важкі умови вітчизняних агровиробників і знизить конкурентоспроможність української продукції на міжнародних ринках», – йдеться у зверненні.

 • За словами гендиректора УКАБ Тараса Висоцького, за останні три роки тарифи на перевезення зернових в Україні зросли на 88%.

  «Не дивлячись на постійне підвищення тарифів, ПАТ« Укрзалізниця »не може забезпечити потреби аграріїв в залізничних перевезеннях зернових і не поставляє в загальній кількості вагони-зерновози відповідно до узгоджених планів, ніж зриває збиральну кампанію і ставить під загрозу експортні контракти», – цитується в зверненні гендиректор УКАБ.

  Як повідомлялося, проектом наказу Міністерства інфраструктури від 11 січня 2017 року «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв’язку України» пропонується підвищити тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом в Україні на 25%.

  Для довідки: У 2016 році тарифи на вантажні перевезення підвищувалися на 15%.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.