ДП “Антонов” продемонстрував завантаження дванадцятого генератора до літака Ан-225 “Мрія” під час відрядження до Південної Америки, що стало для літака найдовшим.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Ан-225 успішно завершив серію з дванадцяти рейсів з перевезення генераторів вагою 160 тонн кожен для теплоелектростанції в Болівії з міста Ікіке, Чилі, до Чиморе, Болівія.

  • В кожному рейсі «Мрія» доставляла вантаж вагою до 160 тонн. При цьому варто зауважити, що початкова конфігурація вантажів не дозволяла завантажити їх в кабіну літака. Для вирішення цієї проблеми знадобилося змінити конструкцію такелажних вузлів на вантажі – зробити їх на болтових з’єднаннях такими, що демонтуються, тобто після встановлення вантажів на естакаду такелажні вузли відокремлювались для зниженення висоти вантажу.

    Всі сторони, що взяли участь в цьому багатонаціональному проекті, отримали унікальний досвід в реалізації логістичних рішень, пов’язаних з використанням найбільшого літака в світі Ан-225 «Мрія», і заклали надійний фундамент для плідної співпраці в майбутньому.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.