Фото: в Україні відкрився найбільший у Східній Європі центр BMW

5193

This slideshow requires JavaScript.

31 серпня 2017 відбулася урочиста церемонія відкриття імпортерський-дилерського центру «АВТ Баварія», офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні, який розташувався на Бориспільському шосе і ознаменував новий етап розвитку компанії на українському автомобільному ринку

Площа центру складає 7000 квадратних метрів. На першому поверсі розташовані новий шоу-рум, де передбачена експозиція автомобілів і зона їх передачі клієнтам, на другому – головний офіс українського імпортера. Одночасно в дилерському центрі можуть експонуватися до 15 нових автомобілів BMW, дозволяє охопити практично весь модельний ряд BMW.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Autoconsulting.

- РЕКЛАМА -
  • Новий імпортерський-дилерський центр буде надавати повний спектр послуг. Крім продажу нових автомобілів, тут здійснюється прийом авто в trade-in і працює програма сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection. Гості також можуть скористатися послугами фінансування, кредитування і страхування, відремонтувати свій автомобіль і отримати кваліфіковане технічне обслуговування.

    На події були присутні високопоставлені представники німецького концерну на чолі з членом правління BMW AG з продажу та маркетингу BMW, Ієном Робертсоном, який разом з Олександром Тимофєєвим, очолив урочисте розрізання стрічки, привітав команду BMW Україна і гостей заходу. Гостям вечора була представлена ​​експозиція автомобілів ВМW Classic, спеціально привезених з нагоди цього заходу: BMW 328, BMW 328 Hommage, BMW Vision Future Interaction, BMW Art Car Олександра Кольдера, BMW 7 серії Individual від Карла

     


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.