Фото: у Києві відкрили новий завод з виробництва електроніки Flylights Factory

5396

This slideshow requires JavaScript.

В українській столиці за адресою вул. Будіндустрії, 4, відкрито новий завод Flylights Factory. На ньому виробляються світлодіодні модулі та інші види електронної продукції.

Підприємство має в своєму розпорядженні обладнанням нового покоління від кращих виробників, яке дозволяє виготовляти продукцію з високими показниками якості, що відповідають світовим стандартам.

«Ми горді тим, що створили дійсно конкурентну і високотехнологічне виробництво, яке буде задовольняти потреби нашої країни, а також здійснювати експортні поставки в Європу», – зазначив директор Flylights Factory Юрій Скрипник.

Складальний цех виробництва був відкритий в Києві ще в 2008 році. Він спеціалізується на комплексних рішеннях по складанню, монтажу й технічному обслуговуванню світлодіодної продукції. За роки успішної роботи фахівці підприємства реалізували понад 7 тис. Проектів різної складності. Влітку 2017 року існуюча монтажна база була розширена автоматизованими складальними лініями по SMT технології. З цього часу підприємство стало самостійним виробником електронних комплектуючих, серед яких основне місце займають SMD модулі для світлодіодних екранів.

- РЕКЛАМА -
  • На сьогоднішній день завод здійснює весь виробничий цикл: від отримання і розробки документації до відвантаження або установки «під ключ» готової продукції.

    Варто відзначити, що крім виробництва світлодіодних комплектуючих Flylights Factory пропонує послуги по контрактне складання друкованих плат будь-якої складності: від чіп резисторів – 0201 до BGA корпусів.

    Крім того, Flylights Factory запрошує бажаючих відвідати екскурсію на виробництво і побачити, як виробляється електроніка в Україні. Для цього необхідно заповнити наступну заявку .


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.