Зроблено в Україні: Як працює луцький завод “Мотор”

3853
Луцький завод "Мотор"

Депутати луцької громади побували на державному підприємстві “Луцький ремонтний завод “Мотор” та ознайомилися із його роботою.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Луцької міськради.

Підприємство є лідером на ринку України із ремонту та технічного обслуговування турбореактивних авіадвигунів третього і четвертого покоління для сучасних бойових літаків Су-24, Су-27, МиГ-29. Депутати відвідали основні виробничі потужності підприємства, аби детальніше дізнатися про специфіку його роботи, його історію, досягнення та перспективи розвитку підприємства.

- РЕКЛАМА -
 • Також депутати оглянули виробничі приміщення, ознайомилися із технологічними процесами ремонту авіадвигунів. У першому цеху проводять розбирання і збирання двигунів. У другому цеху відбувається ремонт агрегатів. Третій цех- це випробувальна станція авіадвигунів. У шостому цеху наносять захисне покриття на двигуни, а відновлений у 2013-му році 4-й цех займається виготовленням запчастин. ЛРЗ “Мотор” оснащений потужним, дороговартісним та високоточним обладнанням.

  Присутні мали можливість побачити, як відбувається випробування щойно відремонтованого двигуна. Кожен двигун випробовують близько 30-ти годин. Середня ціна ремонту складає близько 500 тисяч гривень.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here