Зроблено в Україні: Як працює луцький завод “Мотор”

2311

Депутати луцької громади побували на державному підприємстві “Луцький ремонтний завод “Мотор” та ознайомилися із його роботою.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Луцької міськради.

Підприємство є лідером на ринку України із ремонту та технічного обслуговування турбореактивних авіадвигунів третього і четвертого покоління для сучасних бойових літаків Су-24, Су-27, МиГ-29. Депутати відвідали основні виробничі потужності підприємства, аби детальніше дізнатися про специфіку його роботи, його історію, досягнення та перспективи розвитку підприємства.

- РЕКЛАМА -
 • This slideshow requires JavaScript.

  Також депутати оглянули виробничі приміщення, ознайомилися із технологічними процесами ремонту авіадвигунів. У першому цеху проводять розбирання і збирання двигунів. У другому цеху відбувається ремонт агрегатів. Третій цех- це випробувальна станція авіадвигунів. У шостому цеху наносять захисне покриття на двигуни, а відновлений у 2013-му році 4-й цех займається виготовленням запчастин. ЛРЗ “Мотор” оснащений потужним, дороговартісним та високоточним обладнанням.

  This slideshow requires JavaScript.

  Присутні мали можливість побачити, як відбувається випробування щойно відремонтованого двигуна. Кожен двигун випробовують близько 30-ти годин. Середня ціна ремонту складає близько 500 тисяч гривень.

  This slideshow requires JavaScript.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.