Бойові кораблі для України будуть проектувати за новими принципами

53383
 • Державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування», що є розробником проектів бойових кораблів та входить до складу DK «Укроборонпром», запроваджує у виробничий процес провідну світову CAD – систему AVEVA Marine компанії AVEVA, Великобританія.

  trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle Difesa Express.

  Впровадження сучасної CAD дозволить підняти процес проектування кораблів та суден на якісно новий рівень:

  XCHARX створити єдине електронне середовище обробки, створення, обліку, зберігання конструкторської документації на основі 3D-моделі корабля для різних етапів проектування;
  – зменшити кількість помилок під час випуску технічної документації та, як наслідок, підвищити якість документації, що розроблюється;
  – підвищити продуктивність праці шляхом автоматизації рутинних процесів в проектуванні;
  – забезпечити контроль всього життєвого циклу корабля від проектування до утилізації.

  «Підприємство довго йшло до прийняття такого рішення. В першу чергу, це пов’язано зі значними витратами на придбання, а також необхідністю забезпечення комплексного впровадження САПР на підприємстві для її наступного ефективного використання. Центр кораблебудування планує і надалі вдосконалювати процеси проектування та випуску технічної документації з метою відповідності кращим світовим стандартам проектування бойових надводних кораблів», – підкреслив директор-генеральний конструктор ДП «ДПЦК» Вадим Борисов, коментуючи підписану угоду.

  Варто відзначити, що ліцензійна угода підписана в результаті проведеного тендеру, переможцем якого стала компанія «Сі-Джоб Миколаїв», що є офіційним партнером компанії AVEVA на території України.