Українська катанка замінює імпортну на виробництві гальмівних колодок

5652
Виробництво катанки. Фото з відкритих джерел
 • Українська катанка стала альтернативою поставкам китайської металопродукції, яка раніше використовувалася при виготовленні колодок для гальмівних систем локомотивів і вантажних вагонів «Укрзалізниці».

  У жовтні ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відправило першу партію своєї металопродукції в обсязі 20 тонн білоцерківському заводу «Трібо», який є єдиним виробником колодок для гальмівних систем в Україні. Для їх виробництва завод вже почав використовувати катанку (марка сталі SAE1008), що випускається ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Підприємство виробляє цю металопродукцію з відповідальним контролем якості, з відповідністю хімічним складом і механічними властивостями. Ця металопродукція підприємства легована бором, що дозволяє поліпшити макроструктуру катанки й рівномірно розподілити її механічні властивості по всій довжині.

  Загальний обсяг поставок сталевої катанки виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» складе до 1 000 тонн щорічно.

  Олег Савчук, генеральний директор ТОВ «Білоцерківський завод «Трібо»:

  – Гальмівна колодка – це важливе виріб, до якого пред’являються підвищені експлуатаційні вимоги. Зі свого боку, ми перевірили якість вихідної катанки на відповідність заявленим вимогам у своїй лабораторії, сформували металеві каркаси гальмівних колодок, виконали їх випробування на нашому сертифікованому випробувальному стенді. Колодка успішно пройшла всі необхідні випробування і передана для експлуатації. Тепер в результаті нашої спільної роботи вантажні поїзди «Укрзалізниці» будуть виробляти гальмування колодкою, каркас якої виготовлений з катанки ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Дякуємо нашим партнерам за якісну продукцію.

  Геннадій Карпеченко, начальник відділу з технічної підтримки клієнтів адміністрації з маркетингу та збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

  – Задоволені успішному застосуванню нашої катанки під спеціальне призначення. Мета команди маркетингу і збуту нашої компанії – щоб будь-який клієнт, який вперше придбав нашу продукцію, повертався за повторним замовленням. Дуже приємно отримувати хороші відгуки про якість металопродукції виробництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» від наших нових партнерів, з якими сподіваємося вибудувати довгострокову співпрацю.