Українці освоїли рекордну кількість «Теплих кредитів» (фоторепортаж)

3866
Як утеплюється Україна (Фоторепортаж)
 • В цьому році українці освоїли рекордну кількість «Теплих кредитів»

  trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle Ucraina ora.

  В Україні обXCHARXєднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) за три місяці 2018 року освоїли 1200 «Теплих кредитів», тоді як сумарно за попередні три роки XCHARX 1300 таких кредитів.

  Про це на прес-конференції повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук.

  У цьому році 2,5 тис. ОСББ взяли кредити, щоб утеплитися. З них 1200 кредитів уже освоєні за три місяці. А за попередні три роки XCHARX 1300 кредитів. Ми за 3 місяці цього року зробили той план, який виконували попередні три роки», XCHARX сказав Савчук.

  Державна програма «Теплі кредити» діє в Україні з жовтня 2014 року.

  Ознайомтеся з фото, як утеплюються будинки ОСББ в різних регіонах України

  Програмою передбачено відшкодування з держбюджету у таких розмірах:

  20% суми кредиту на придбання негазових/неелектричних котлів для фізичних осіб

  35% суми кредиту на придбання енергоефективного обладнання/матеріалів для фізичних осіб XCHARX власників приватних будинків

  40% суми кредиту для ОСББ/ЖБК

  Уповноваженими на видачу «Теплих кредитів» в рамках програми є 4 державні банки: ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк та Укрексімбанк.

  За словами керівників ОСББ, після комплексного утеплення будинків (ізоляція стін, швів, заміна вікон та дверей) та інших енергозберігаючих заходів рахунки на опалення зменшилися в середньому на 30-50%