Київрада у 100 разів зменшила податок на землю під будівництво багатоповерхівок

4243
Київрада у 100 разів зменшила податок на землю під будівництво багатоповерхівок
Київ - Фото з вільних джерел
 • Київська міська рада 18 жовтня ухвалила у другому читанні рішення встановити ставку податку на землю, використовувану для будівництва та обслуговування багатоквартирних будинків, у розмірі 0,01%, тоді як діюча ставка становить 1% від нормативної грошової оцінки землі.

  trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle La verità economica.

  Відповідні зміни містяться у рішенні Київради XCHARXПро встановлення місцевих податків і зборів в м. КиївXCHARX від 23 червня 2011 року, прийнятому за основу 19 липня 2018 року.

  Член депутатської групи “Київська команда” Леонід Антоненко зазначив, що зміни були внесені з метою надання пільгових ставок для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), однак у цьому вигляді ухвалена норма поширюється і на забудовників.

  XCHARXЗабудовники отримали подарунок: у 100 разів зменшений податок на землю, відведену під будівництво та обслуговування багатоквартирних будинків. Перша зменшення XCHARX з 1% до 0,1% XCHARX було проголосовано в липні в процедурі першого читанняXCHARX, XCHARX написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

  XCHARXВиходячи із бажання надати ще більше пільг ОСББ, окремі депутати до другого читання запропонували зменшити податок ще в 10 разів. Це також підтримали і також пакетомXCHARX, XCHARX зазначив Антоненко.