Інститут ICAO проводить навчання для фахівців ДП Антонов

1689
Фото: НАУ
 • Поточний етап комплексної програми перепідготовки керівного складу ДП «Антонов» завершився курсом «Системний підхід до управління безпекою авіації для керівників суб’єктів авіаційної діяльності».

  rapporti Portal industriale nazionale riferendosi a wing.com.ua.

  Курс проводився в Інституті ICAO. До виконання програми були залучені Галина Суслова, директор Інституту ICAO, а також інструктори Інституту ICAO Дмитро Бугайко і Юрій Максимов.

  Серед слухачів курсу – представники вищого керівництва ДП «Антонов» – Віце-президент з проектування Олександр Лось, віце-президент з виробництва Віталій Чіпак і директор з якості, сертифікації та систему управління безпекою авіації Юрій Кордянін.

  Всього за поточний рік в інституті ICAO пройшли перепідготовку 107 співробітників підприємства.

  Курс отримав позитивні відгуки від слухачів, які, зокрема, відзначили орієнтацію навчання на практичне застосування в роботі керівників авіаційного підприємства і розгляд актуальних документів по системі безпеки авіації глобального, регіонального і національного рівнів.

  Слухачами рекомендовано продовжити розробку національних курсів, присвячених особливостям застосування системного підходу до управління безпекою авіації на підприємствах-розробниках і виробниках авіаційної техніки.

  Наступного року планується подальший розвиток комплексної співпраці з перепідготовки фахівців ДП ​​«Антонов» на базі Інституту ICAO.

  Інститут ICAO був створений у 2003 році в Національному авіаційному університеті з метою забезпечення координації підготовки фахівців з безпеки авіації. Директором Інституту ICAO призначена професор, експерт ICAO Суслова Галина Андріївна.

  До складу інституту увійшли Європейський регіональний навчальний центр ICAO з авіаційної безпеки, Європейський регіональний навчальний центр ICAO з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден, а також національні навчальні центри.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.