ТОВ XCHARXРадіоніксXCHARX на виставці XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR

5878
Фото: ukrmilitary

На виставці XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX у Києві ТОВ XCHARXРадіоніксXCHARX представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR.

trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alleNavigatore militare.

Радіолокаційна станція П-18MR призначена для виявлення повітряних цілей та видачі їх координат споживачам.

  • У результаті проведення модернізації виріб додатково до існуючих функцій може здійснювати автоматичне виявлення і супроводження цілей та визначення їх координат; управління спряженим з нею наземним радіолокаційним запитувачем та рухомим радіовисотоміром; документування радіолокаційної інформації, а також контроль технічного стану РЛС та її діагностику з точністю до функціонального вузла.

    Станція працює в метровому діапазоні та визначає будь-які ворожі безпілотники, а також апарати зі стелсовими технологіями по ехо-сигналу, що надходить до станції. Машини можуть працювати на відстані до 100 м одна від одної, тому кабіна управління станцією разом з оператором може знаходитися в безпечному місці. Станція здійснює електронну перестройку частоти передавача за 0,02 с (у попередньому зразку – до 3 с), має діапазон відстаней відображення цілей до 600 км. Дальність виявлення цілі в 1 кв км на висотах до 100 м становить 30 км, а до 25000 м – до 285 км. Швидкість огляду простору – 3 або 6 об/хв.

    Від попередньої версії П-18 модернізована станція отримала тільки антенне полотно, усі інші деталі є розробками українських виробників. Модернізація може виконуватися шляхом постачання комплектів безпосередньо на територію замовника.


    Iscriversi al Canale Nazionale del Portale Industriale in Telegramma, anche leggereci a Facebook che Twitterper essere il primo a conoscere l'industria ucraina.