Вісім громад Запорізької області отримали нове пожежне обладнання

3730
  • У Михайлівській об’єднаній територіальній громаді Вільнянського району відбулася урочиста передача захисного одягу та обладнання об’єднаним територіальним громадам Запорізької області, що брали участь у конкурсі проектних пропозицій від Проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

    У цьому конкурсі взяли участь 17 об’єднаних територіальних громад області, вісім з яких стали переможцями. Серед них лідером себе показала Михайлівська ОТГ, тому отримала почесне право провести на території с. Михайлівка урочисту церемонію передачі обладнання. Повідомляє Portal industriale nazionale, riferendosi al servizio stampa dell'amministrazione regionale di Zaporizhya.

    Голові Михайлівської ОТГ Аллі Король передали ключі від укомплектованого пожежного автомобіля на базі Ford Ranger з модулем для гасіння пожеж на відкритій місцевості місткістю 700 л. Громаді також буде надано освітлювальну пересувну установку, комплект гідравлічного рятувального обладнання, штурмову сокиру пожежного рятувальника, груповий акумуляторний ліхтар, а також комплекти спецодягу й обладнання.

    Берестівська ОТГ, яка посіла друге місце у конкурсі, отримала ручні пожежні стволи, пожежні рукави, переносну плаваючу мотопомпу, портативну освітлювальну систему, груповий та індивідуальний акумуляторні ліхтарі, багатофункціональний інструмент пожежного рятівника, штурмову сокиру пожежного рятівника, комплекти захисного одягу та обладнання.

    Комплекти захисного одягу для місцевих пожежних команд вручено ще шести об’єднаним територіальним громадам області: Ботієвській, Гуляйпільській, Комиш-Зорянській, Чернігівській, Широківській та Якимівській.