В Україні створили настільну гру про боротьбу УНР

4788
Foto: facebook.com
 • В Україні створили перший комплект стратегічної настільної гри XCHARXНевідома війна 1918XCHARX. Гру присвячено українським визвольним змаганням 1917-1922 років.

  trasmissioni Portal industriale nazionale, з посиланням на facebook-сторінку il progetto.

  Перший комплект вже прибув до Києва та буде презентований на зустрічі у Міністерстві молоді та спорту. Комплект має назву “Галичина” та присвячений визвольній боротьбі за Українську державність на заході України.

  Вихід наступного комплекту серії XCHARXНевідома війнаXCHARX буде присвячено XCHARXХолодному ЯруXCHARX та вийде у 2019 році. Співавтором та консультантом серії буде історик та публіцист Роман Коваль. Окремо можна буде придбати постери з персонажами.

  Гра XCHARXНевідома війна.1918XCHARX у цікавій та захоплюючій формі висвітлює досі невідомі широкому загалу факти про героїчну боротьбу українського народу за свою ідентичність та державність.

  XCHARXвизвольними змаганнямиXCHARX називають періоди в історії України, коли українці намагалися створити власну національну державу. Виділяють три періоди визвольних змагань: в умовах Першої світової війни (1918-1922); в умовах Другої світової війни (1938—1950); в умовах російської агресії (з 2014-го року).