В Україні мають намір заборонити продавати снекову продукцію дітям до 16 років

3538

Для реєстрації законопроекту про заборону продажу снеків дітям у віці до 16 років необхідно провести детальне обговорення цього питання з експертами, винести проблему на комітет. Однак, оскільки йдеться про здоров’я дітей, то ця проблема дуже актуальна сьогодні.

Про це у коментарі UNN розповів голова підкомітету з питань харчової промисловості та торгівлі агропромисловими товарами комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Петро Юрчишин.

Треба пропозиція, і я як народний депутат напишу законопроект. До цього проведу обговорення серед своїх колег, експертів. Тема ця дуже актуальна. Мова про здоров’я дітей та здоров’я українців в цілому.

Я як голова підкомітету проведу обговорення, пораджуся із головами асоціацій, експертами. До мого підкомітету входять начальники управлінь, МОЗ. І я вам скажу, що ми такий закон готові прийняти, бо тема актуальна. Але питання треба вивчити, – зауважив політик.

Для початку роботи над законопроектом Юрчишин чекає на пропозиції з цього приводу.

Ми готові піклуватися про здоров’я дітей, тут і мови бути не може про інше. І до речі, зараз ми маємо прийняти закон про інформацію для споживача, він теж важливий і вплине, бо сьогодні на прилавках у магазинах продають, що хочуть, та за це немає жодної відповідальності, – резюмував нардеп.

  • Згідно з дослідженням ритейл-аудиту Nielsen, українці споживають все більше снеків. При цьому за даними науковців, такі продукти містять шкідливі для людського організму трансжири у значній кількості і провокують різні хвороби.

    У ВООЗ заявили, що від серцево-судинних захворювань, обумовлених споживанням трансжирів, щороку помирає понад 500 тис. осіб.


    Iscriversi al Canale Nazionale del Portale Industriale in Telegramma, anche leggereci a Facebook che Twitterper essere il primo a conoscere l'industria ucraina.