В онлайн-каталозі мережі Сінгапурських супермаркетів з’явився український шоколад Millennium

2173
  • Продукція компанії Millennium офіційно потрапила в онлайн-каталог мережі супермаркетів Redmart (Сінгапур), які контролюють XNUMX% роздрібної торгівлі. Там найближчим часом буде розміщена також продукція української компанії «Чумак».

    Про це розповів економіст інвестиційного центру ФАО Андрій Ярмак під час заходу Ukrainian Food Valley KMBS «Українська продукція на ринках Азії: від пробних поставок до системного експорту», передає agroportal.ua.

    Ми в січні XNUMX року влаштовували для українських виробників торгову місію в Сінгапур, і з тих пір люди працювали над тим, щоб вийти в продаж онлайн-супермаркетів. Це не швидкий процес — маркетинг, сертифікація, логістика — все це займає багато часу. Але це вже значний крок для компанії, адже Сінгапур є стартовим майданчиком для виходу на інші азіатські країни, — розповідає Андрій Ярмак.

    За словами директора Української плодоовочевої асоціації (УПОА) Федора Рибалко, важливим трендом для Азіатського регіону є зміна формату споживання свіжої продукції.

    Урбанізація і дуже висока щільність населення зменшує кількість часу на походи в магазин і закупівлю продуктів, тому в країнах Азії швидкими темпами ростуть різні онлайн-сервіси з доставки продукції, — зазначає Федір Рибалко.