В Запоріжжя надійшли перші XNUMX лізингових автобусів

5015
Автобуси МАЗ-XNUMX Запоріжелектротранс. Фото: XNUMX.ua
 • Комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” отримало перші XNUMX автобусів, придбаних на умовах лізингової програми з ПАТ “Укргазбанк”.

  trasmissioni Portal industriale nazionale riferendosi a Ukrinform.

  “Білоруські МАЗи, місткістю XNUMX пасажирів, незважаючи на досить великі габарити достатньо маневрові. Вони розроблені спеціально для роботи на маршрутах міста. Однією з їх головних переваг є те, що у них низька підлога. Це муніципальний транспорт – він зручніший, а головне – безпечніший”, – говорить старший майстер автобусного парку Василь Сіденко.

  Автобуси МАЗ-XNUMX Запоріжелектротранс. Фото: XNUMX.ua

  У червні цього року «Запоріжелектротранс» отримав дозвіл на купівлю автобусів великої місткості. Як повідомляється на сайті державних закупівель Prozorro, загальна вартість лізингу з ПАТ АБ “Укргазбанк” – XNUMX млн грн.

  XNUMX грудня цього року між банківською установою та комунальним підприємством була підписана додаткова угода на отримання XNUMX автобусів МАЗ XNUMX.

  Перші XNUMX автобусів вже у Запоріжжі, ще XNUMX мають надійти до кінця місяця, на решту чекають протягом наступного року.

  М’який салон, інформаційне табло зсередини та зовні, трафарет з номером маршруту – такі автобуси вже працюють у Києві, Кропивницьку та Дніпрі. Запоріжжя також поступово оновлює рухомий склад комунального транспорту.

  За два попередні роки для «Запоріжелектротрансу» було придбано XNUMX великих автобусів. Вони обслуговують маршрути великої протяжності №XNUMX, №XNUMX, №XNUMX, №XNUMX. Головне їх завдання – забезпечити зв’язок спальних районів з центром міста, вивезення пасажирів у час «пік».

  У проекті бюджету міста на XNUMX рік передбачено XNUMX млн гривень – ці кошти будуть спрямовані а виплати по договорах лізингу.