У Вінниці запустили муніципальний прокат велосипедів Nextbike

1844
  • 4 жовтня у Вінниці офіційно оголосили про запуск муніципального велопрокату. У різних частинах міста розмістили 15 пунктів, де можна орендувати двоколісний байк. Оплату поїздки здійснюють за допомогою спеціального додатку на смартфоні та терміналів самообслуговування.

    trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle Vinbazar.com.

    Велопрокат у Вінниці впроваджує німецька компанія Nextbike. В користуванні постійно перебуватиме 120 велосипедів. Вартість однієї години використання транспорту складе 20 гривень, місячний абонемент 250, а річний 800. Повернути Smart Docks можна на кожній із станцій, не залежно від того, де він був орендований.

    Як працює система розповіли представники Nextbike Остап Буденкевич та Роман Сав’як. За їхніми словами, всі велосипеди є антивандальми та максимально захищені від можливих зовнішніх пошкоджень. За тим, щоб транспортні засоби не викрадали слідкуватиме поліція, а також працівники Ситуаційного центру. Щоб оплатити проїзд варто завантажити спеціальний додаток, поповнити рахунок за допомогою банківської картки та власне орендувати транспорт.

    До кінця дня 4 жовтня велосипеди встановлять на всіх пунктах у Вінниці. Якщо сервіс стане популярним серед вінничан, то протягом наступних 2 років кількість станцій прокату планують збільшити до 50.