У Вінниці запустили муніципальний прокат велосипедів Nextbike

1795

4 жовтня у Вінниці офіційно оголосили про запуск муніципального велопрокату. У різних частинах міста розмістили 15 пунктів, де можна орендувати двоколісний байк. Оплату поїздки здійснюють за допомогою спеціального додатку на смартфоні та терміналів самообслуговування.

trasmissioniPortal industriale nazionaleCon riferimento alleVinbazar.com.

Велопрокат у Вінниці впроваджує німецька компанія Nextbike. В користуванні постійно перебуватиме 120 велосипедів. Вартість однієї години використання транспорту складе 20 гривень, місячний абонемент 250, а річний 800. Повернути Smart Docks можна на кожній із станцій, не залежно від того, де він був орендований.

  • Як працює система розповіли представники Nextbike Остап Буденкевич та Роман Сав’як. За їхніми словами, всі велосипеди є антивандальми та максимально захищені від можливих зовнішніх пошкоджень. За тим, щоб транспортні засоби не викрадали слідкуватиме поліція, а також працівники Ситуаційного центру. Щоб оплатити проїзд варто завантажити спеціальний додаток, поповнити рахунок за допомогою банківської картки та власне орендувати транспорт.

    До кінця дня 4 жовтня велосипеди встановлять на всіх пунктах у Вінниці. Якщо сервіс стане популярним серед вінничан, то протягом наступних 2 років кількість станцій прокату планують збільшити до 50.


    Iscriversi al Canale Nazionale del Portale Industriale in Telegramma, anche leggereci a Facebook che Twitterper essere il primo a conoscere l'industria ucraina.