У Києві до кінця року відкриють 3 дитячі садки

2387
 • До кінця 2018-го року у Києві планують відкрити 3 дитячі садочки XCHARX загалом на 525 місць.

  trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle Кличко – мер.

  Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час перевірки нового корпусу дошкільного навчального закладу №486 у Подільському районі, який з літа вже приймає дітей.

  Цього року у столиці вже ввели в експлуатацію 5 комунальних дитсадків XCHARX один новозбудований, інші XCHARX після повної реконструкції. Ці дошкільні заклади відвідують 780 дітей.

  За словами мера, з 2014 року загальна черга дітей в садочки Києва зменшилася у 3,5 рази. Сьогодні в черзі на зарахування до дитсадків перебуває більше трьох тисяч дітей від 3 до 5 років.

  Добудова корпусу дитячого садочка №486, який почали будувати ще в 1988 році і невдовзі припинили, дозволила створити в дошкільному закладі додатково три групи на 45 місць. Тепер до нього ходять 265 дітей і, навіть, є вільні місця. Також у дітлахів з’явився сучасний спортзал, відновили у садку і медичний блок.

  «Групи оснащені всім необхідним для розвитку дитини. – Сучасні меблі, технологічне обладнання, багато іграшок, – відзначив Кличко. – Також тут нові всі комунікації, – під електрику, водо- та теплопостачання, встановили сучасні енергозберігаючі лампи», – сказав мер столиці.

  За його словами, нині у Києві 627 закладів дошкільної освіти різних типів і форм власності. З них 568 закладів комунальних, 14 відомчих та 44 приватних. У них навчається і виховується майже 113 тисяч дітей.

  Також в електронну систему запису до закладів дошкільної освіти додали нову функцію «Система інформування батьків про наявність вільних місць у дитячих садочках».

  «Наше завдання – щоб наші діти навчалися і виховувалися в сучасних закладах освіти. Тому дитсадки, які здаються в експлуатацію в Києві, повинні відповідати всім сучасним стандартам. Крім того, до якості робіт, здійснених у садочках, не повинно бути претензій. Це відповідальність наших підрядників. І ми пильно за цим слідкуємо», – заявив Кличко.

  Міський голова зауважив, що у 2018 році на освіту з міського бюджету виділили 13 млрд. грн., що на майже на 2,7 млрд. грн. більше ніж у 2017 році. За чотири роки в столиці було побудовано чи повністю реконструйовано 19 дитячих садків та 7 шкіл.