Київ планує придбати ще сорок трамвайних вагонів

8748
 • Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила проект рішення, який має на меті оновити трамвайний парк, а також поповнити парк рухомого складу метрополітену новенькими сучасними вагонами.

  trasmissioni Portal industriale nazionale riferendosi a grande Kiev.

  «В даний час зношеність трамвайного парку Києва становить 89%. Тому дуже важливо придбати нові трамвайні вагони. Саме з цією метою місто розглядає можливість, щоб КП «Київпастранс» взяло участь в проекті модернізації міського транспорту Києва шляхом залучення коштів від Європейського банку реконструкції та розвитку. Міжнародна фінансова організація може виділити 60 млн євро. За ці кошти можна буде придбати 40 сучасних модульних трамвайних вагонів довжиною 30-34 метри», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

  Відзначається, що планують купити трамвайні вагони з низьким рівнем підлоги, які пристосовані для обслуговування пасажирів з особливими потребами. Крім того, в нових вагонах є можливість енергоощадження до 40%.

  Також постійна комісія Київради підтримала рішення купити до 50 вагонів метро.

  Відповідні проекти рішень повинні розглянути на пленарному засіданні Київради.

  Lascia un Commento

  Inserisci il tuo commento!
  Inserisci qui il tuo nome