Для Збройних сил побудували тренувальний комплекс “Бій в населеному пункті”

4434
Для Збройних сил побудували тренувальний комплекс
Для Збройних сил побудували тренувальний комплекс "Бій в населеному пункті"
 • У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ (військова частина АXNUMX, також відомий як Яворівський військовий полігон) було завершено будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті».

  trasmissioni Portal industriale nazionale riferendosi a UMP.

  В травні XNUMX року Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ оголосив тендер на виконання робіт із «Будівництва навчального місця «Бій в населеному пункті», як і планувалось його зведення було завершене до XNUMX грудня XNUMX року.

  Витрати склали майже XNUMX млн гривень.

  На базі цього навчального місця може одночасно займатись до XNUMX-х рот вдень та до XNUMX-ї роти під час проведення занять уночі.

  Серед занять які плануються проводитися на цьому навчальному місці:

  • оборона та наступ в умовах населеного пункту
  • патрулювання в умовах населеного пункту
  • виконання пошукових операцій в населеному пункті
  • дії на техніці в умовах населеного пункту
  • проведення інших практичних занять за різними темами

  Тренувальні комплекси, а іноді й цілі штучні міста, для відпрацювання специфіки бою підрозділу та військової частини у місті широко використовуються в світі для підготовки як армійських формувань, так і правоохоронців.

  У XNUMX році тренувальний комплекс для відпрацювань дій військових підрозділів у місті був збудований у Литві. Його територія займає площу у XNUMX гектарів, на яких було побудовано XNUMX об’єктів: житлові будинки, школа, церкви, поліцейський відділок, магазин, стадіон, автобусна зупинка, вулиці, тротуари, ігрові дитячі майданчики та інші будівлі.