Військовим ЗСУ вперше закупили новий спецодяг та екіпіровку

13564
 • Для Збройних Сил України вперше закупили спецодяг, взуття та екіпіровку, які раніше не поставляли взагалі або ж коштом міжнародної допомоги. Про це повідомляє в Facebook Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

  trasmissioni Portal industriale nazionale riferendosi a InfoResist.

  Так, в армію вже надходять: костюми спеціальні та маскувальні для снайперів і розвідників, костюми для екіпажів броньових машин, наколінники та налокітники, сумки транспортні індивідуальні, бахіли утеплені тощо.

  Також наголошується, що зараз триває розробка і військові випробування нових зразків спецодягу, взуття та екіпіровки, зокрема для снайперів: рейдових рюкзаків і чохла-килима для перенесення зброї. Ці зразки будуть надходити на планове забезпечення в цьому році, як і нові модульні бронежилети та балістичні шоломи.

  В управлінні ЗСУ повідомили, що у 2018 році розробили та затвердили 46 нормативних документів на предмети речового майна.

  Зокрема, до кардинально зміненим забезпечення та новинкам належать тактичні рукавички, флісові кофти, сучасні кожухи з тришарової імпортною мембраною і стійкістю до води, бойові рюкзаки, маскувальні костюми снайпера, пінополіуретанові матраци та подушки з синтетичним наповнювачем.

  Все майно, яке надходить в ЗСУ, високоякісне і відповідає сучасним вимогам і не поступається зразкам в арміях країн-членів НАТО, зазначили у відомстві.

  Lascia un Commento

  Inserisci il tuo commento!
  Inserisci qui il tuo nome