Kyivstar ha lanciato un'applicazione per gli agricoltori

1720
 • Мобільний оператор України “Київстар” за підтримки Мінагрополітики став розробником мобільного додатку для малих сільських господарств

  Бізнес-додаток “m-Agri” покликаний забезпечити фермерам легкий доступ до передових практик, бази знань, галузевих цінових пропозицій, новин, ресурсів професійної підготовки та онлайн консультацій, необхідних в їх повсякденній діяльності. Додаток також допоможе відкрити для невеликих фермерів нові ринки для збуту своєї продукції та надати їм можливості для подальшого зростання.

  trasmissioni Portal industriale nazionaleCon riferimento alle NaChasi

  L'applicazione ha sette sezioni principali, tra cui: notizie; prezzi di mercato; previsioni del tempo; finanza; base di conoscenza; Assistente intelligente; messaggio.

  Розробники платформи обіцяють, що функціонал в подальшому буде доповнений затребуваними фінансовими сервісами, майданчиком для торгівлі тощо.

  Співпраця Мінагрополітики та Київстар щодо створення і запуску зручного мобільного додатку для дрібних аграріїв є дуже важливою. Завдяки новому додатку аграрії без особливих витрат зможуть отримувати корисну інформацію про погоду, ціни, новини про держпідтримку, – зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета

  Gli abbonati di tutti gli operatori mobili dell'Ucraina potranno utilizzare m-Agri, tuttavia gli abbonati Kyivstar utilizzeranno l'applicazione senza addebito aggiuntivo.