L'Ucraina ha sviluppato una nuova road map per l'efficace funzionamento degli apicoltori

4464
  • La nuova tabella di marcia per la riforma dell'industria dell'apicoltura consentirà agli apicoltori di cooperare efficacemente con i produttori.

    Про це заявив керівник сектору «Сільське господарство» BRDO Андрій Заблоцький, передає Agravery.

    Secondo gli esperti, questi cambiamenti contribuiranno ad impedire morire di veleno d'api, che viene trattata con terreni rurali e con la creazione di meccanismi efficaci di raccolta di prove in caso di morte delle colonie di api, la parte lesa indennizzerà e difendere i loro interessi. Le modifiche legislative proposte contribuiranno anche a semplificare le norme per la registrazione degli apiari.

    За його словами, непрозорі правила на ринку зумовлюють адміністративні складнощі для відкриття та ведення бізнесу. Для реєстрації та нормального функціонування МСП мають 26 разів контактувати з органами державної влади. При цьому, таке регуляторне навантаження не захищає виробників меду від негативного впливу застосування агровиробниками засобів захисту рослин, що призводить до масової загибелі бджіл та загрожує знищенням бізнесу.

    Така кількість інструментів регулювання не дає бізнесу чіткого розуміння правил поведінки на ринку та провокує численні корупційні ризики. Зокрема, це стосується процедури застосування ветеринарно-санітарного паспорту пасіки, що є основним документом доступу на ринок. Ще одним важливим кроком для галузі є запровадження страхування виробниками засобів захисту рослин екологічних ризиків перед третіми особами та страхування пасічниками ризиків своєї діяльності, —- відзначив Андрій Заблоцький. — У дорожній карті ми пропонуємо зміни до низки законодавчих актів, що дозволить мати стабільні позитивні зрушення, сприяти розвитку МСП в регіонах та встановлювати нові рекорди експорту.