Головна Інфографіка Український ринок світлодіодних ламп показує зростання на 140% (інфографіка)

Український ринок світлодіодних ламп показує зростання на 140% (інфографіка)

2714

У нашій країні сьогодні активно реалізуються проекти з впровадження LED-освітлення в ряді міст: відповідно, зростання даного ринку перевищив 140%

В Україні ринок  LED-освітлення зростає досить стрімко і становить близько 72% всієї структури сегмента. Найчастіше світлодіодні лампи застосовуються на вулицях і в офісах, що дозволяє значно знизити загальні витрати. При цьому, щорічно в нашій країні збільшуються масштаби виробництва обладнання, необхідного для забезпечення LED-освітлення.

Про це інформують експерти компанії Pro-Consulting. Передає УБР.

У той же час, сегмент використання світлодіодних ламп в нашій країні має ряд проблем. Перш за все, це відсутність сформованої нормативної бази та ринкового контролю компаній-постачальників і продавців. Так, на вітчизняному ринку відзначається велика кількість підроблених преміальних товарів, ціна яких значно нижче вартості оригінальної продукції. Купуючи такі товари, споживачі залишаються незадоволені її низькою якістю і терміном експлуатації.

Також в нашій країні сьогодні активно реалізуються проекти з впровадження світлодіодного освітлення в ряді міст – Києві, Харкові, Житомирі, Дніпропетровську і т.д. В рамках подібної ініціативи, наприклад, в столиці за перше півріччя 2016 року було встановлено LED-світильники в 20-ти житлових будинках, ведуться роботи ще на 5 об’єктах.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here