Головна Інфографіка Український ринок світлодіодних ламп показує зростання на 140% (інфографіка)

Український ринок світлодіодних ламп показує зростання на 140% (інфографіка)

3414

У нашій країні сьогодні активно реалізуються проекти з впровадження LED-освітлення в ряді міст: відповідно, зростання даного ринку перевищив 140%

В Україні ринок  LED-освітлення зростає досить стрімко і становить близько 72% всієї структури сегмента. Найчастіше світлодіодні лампи застосовуються на вулицях і в офісах, що дозволяє значно знизити загальні витрати. При цьому, щорічно в нашій країні збільшуються масштаби виробництва обладнання, необхідного для забезпечення LED-освітлення.

Про це інформують експерти компанії Pro-Consulting. Передає УБР.

У той же час, сегмент використання світлодіодних ламп в нашій країні має ряд проблем. Перш за все, це відсутність сформованої нормативної бази та ринкового контролю компаній-постачальників і продавців. Так, на вітчизняному ринку відзначається велика кількість підроблених преміальних товарів, ціна яких значно нижче вартості оригінальної продукції. Купуючи такі товари, споживачі залишаються незадоволені її низькою якістю і терміном експлуатації.

Також в нашій країні сьогодні активно реалізуються проекти з впровадження світлодіодного освітлення в ряді міст – Києві, Харкові, Житомирі, Дніпропетровську і т.д. В рамках подібної ініціативи, наприклад, в столиці за перше півріччя 2016 року було встановлено LED-світильники в 20-ти житлових будинках, ведуться роботи ще на 5 об’єктах.


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.