В Білій Церкві збудували перший в Україні завод з виробництва електрофурнітури Plank Electrotechnic

65209
 • В індустріальному парку «Біла Церква» зведений перший завод виробничого кластера Plank – завод з виробництва електрофурнітури Plank Electrotechnic.

  diffusions Portail national industriel se référant à Ukraine maintenant.

  Завод знаходиться на завершальній стадії будівництва. Підприємство найближчим часом розпочне виробництво електрофурнітури
  Завод Plank стане першим заводом в Україні який виготовляє сучасні розетки та вимикачі.

  “Ми приходимо в Епіцентр та бачимо, що на полках стоять турецькі, китайські, польські розетки та вимикачі. Все, що ми імпортуємо, ми можемо виготовляти в нашій країні. Впевнений, що продукція буде недорогою та якісною, а недорога та якісна продукція, це стовідсотково конкурентний продукт”, – сказав засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

  Нагадаємо, що в Індустріальному Парку «Біла Церква» будують виробничий кластер, заводи якого спеціалізуватимуться на продукції з високотехнологічних матеріалів електротехнічного, будівельного та машинобудівельного напрямків.

  Робота кластеру розпочнеться з запуском заводу Plank Electrotechnic – першого українського виробника електрофурнітури. На другому етапі буде запущено завод з виробництва методом екструзії армованих труб для водопроводу й опалювальних систем, монтажних коробів та плінтусів різних габаритів. Третій завод виготовлятиме композитну арматуру, профілі та сітки зі скловолокна.

  Всі заводи кластера працюватимуть за єдиною технологією контролю якості та конструкторською базою, маючи спільного постачальника матеріалів та сировини

  В планах інвестора, протягом 3-4 років збільшити виробничий кластер до 20 заводів.

  COMMENTAIRES 6

  1. Давно пора , щоб ми купляли наші українські товари, швидше робити іпортозаміщення, Україна повинна вийти в лідери.

  Laisser un commentaire

  S'il vous plaît entrer votre commentaire!
  S'il vous plaît entrer votre nom ici