До системи eHealth вже приєдналися понад 1800 медустанов України

2636
 • До електронної системи eHealth на даний момент приєдналися 1805 медичних установ та 24,5 тисячі лікарів. Декларацію з сімейним лікарем в системі уклали 25,9 мільйона українців.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на МОЗ України.

  Однією з основних переваг еHealth є те, що пацієнтам не треба зберігати копії своїх медичних карт і історії хвороби. Всі відомості про лікування пацієнта, його медичні протипоказання або хронічні хвороби можна легко знайти в системі. Лікар, користуючись міжнародними протоколами та електронною системою, не зможе виписати пацієнту рецепт на непотрібні ліки, наприклад, антибіотики — система просто не дозволить цього зробити.

  Цей компонент допоможе закласти в систему охорони здоров’я ринкові принципи, а також зробити медицину максимально незалежною від ручного державного управління і мікроменеджменту зверху, – підкреслили в МОЗ.

  Діджіталізація є ефективним запобіжником від корупційних ризиків, адже у системі можна чітко відстежити кому, скільки і за які послуги були виділені кошти Національною службою здоров’я України.

  COMMENTAIRES 2

  1. щось я не пам’ятаю щоб в системі були дані про хронічні хвороби чи відомості про лікування. Наразі можна тільки записатися на прийом, не більше

  Laisser un commentaire

  S'il vous plaît entrer votre commentaire!
  S'il vous plaît entrer votre nom ici