Компанія XCHARXТекстиль-КонтактXCHARX інвестує 130 млн грн у нове виробництво в Чернігові

1125
 • XCHARXТекстиль-КонтактXCHARX планує інвестувати до 130 млн грн в нове виробництво тканин XCHARX до 30 млн грн до кінця року, ще близько 100 XCHARX в наступному році.

  Запустити виробництво планують в Чернігові вже в грудні, зараз там монтують обладнання. Передає Portail national industrielEn ce qui concerne Delo.ua.

  XCHARXТекстиль-КонтактXCHARX планує інвестувати до 130 млн грн у виробництво тканин до кінця 2019 року.

  У вересні цього року для створення нового виробництва компанія приступила до ремонту цехів загальною площею 3,5 тис. кв. м і монтажу обладнання нового підприємства в Чернігові.

  Відкрити його планують у грудні поточного року.

  У компанії повідомили, що до кінця року інвестують у створення нових потужностей до 30 млн грн, а до кінця 2019 року XCHARX ще близько 100 млн грн.

  Як зазначається, запуск нового виробництва дозволить створити до 80 робочих місць, а після виходу на повну виробничу потужність до кінця 2019 року XCHARX ще до 100 місць.

  Потужність заводу складе 2-3 мільйони погонних метрів тканини на рік.

  Основним асортиментом випускаються матеріалів стануть тканини з 100% бавовни: саржа, бязь вибілена і набивна, набивної ситець, а також сумішеві плащова тканина XCHARXГретаXCHARX. Крім цього, підприємство планує випускати спеціальну тканину для Міністерства оборони України.

  Запускаючи нове підприємство, компанія хоче вийти на довоєнний рівень виробництва, а також замінити втрачене підприємство “ТК-Донбас”.