Відео: Українська ракета успішно пройшла випробування у Техасі

22772
 • Приватна космічна компанія Firefly Aerospace провела черговий тест двигуна маршової ступені майбутньої ракети-носія Alpha.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Новини

  Випробування в горизонтальному положенні тривало 60 секунд та було визнано успішним.

  Тестовий політ “Альфи” з трьома такими двигунами попередньо заплановано на грудень з майданчика бази ВПС США Ванденберг у Каліфорнії.

  У 2017 році Firefly Aerospace викупив український бізнесмен Макс Поляков. Офіси компанії розташовані в американському Остіні та українському Дніпрі. Основне виробництво вузлів ракети зосереджено в штаті Техас, однак частково обладнання розробляється і в Україні.

  COMMENTAIRES 3

  1. відколи це Firefly – українська ракета?
   Україна лише частково брала участь в розробці

  2. Відколи її власник охолов жо ракетобудування та перестав фінансувати, а це призвело до судів щодо відшкодування постачальникам. Ми його викупили та долучилися до розробки в повній мірі. Якби в Україні законодавчо не заборонялося приватним компаніям розробляти ракети, то офіс був би лише в Дніпрі.

  3. Ви робите велике діло – подаєте адекватні новини про Україну! За це вам велике спасибі!

   Але не варто вподібнюватися російським помийкам і перекручувати факти! Ця ракета була спроектована чи побудована в Україні? Там може українські двигуни чи ступінь українська?
   Якщо там якісь гайки для ракети розробляються в Дніпрі (як сказано в тексті), варто було би написати хоча б, що це американо-українська ракета! бо коли бачу подібні маніпуляції з матеріалом, розумію що ми нічим не кращі росіян. І якщо наші ж вороги будуть сміятися з подібних новин – що ж, право на це в них є!

  Laisser un commentaire

  S'il vous plaît entrer votre commentaire!
  S'il vous plaît entrer votre nom ici