Тривають переговори з фахівцями щодо побудови космопорту в Україні

33038
Фото: ubackground.com
 • Українська компанія «Space Logistics Ukraine» має намір побудувати космопорт на території України і готова інвестувати в науково-дослідні роботи в цьому напрямку. Зараз тривають переговори з фахівцями.

  Про це заявив засновник «Space Logistics Ukraine» Дмитро Легеза в рамках всеукраїнського космічного туру “Космічна Україна. Те, що МИ робимо!”, який 5 лютого відбувся у Житомирському музеї космонавтики ім. С.П. Корольова.

  diffusions Portail national industriel se référant à прес-службу Житомирської облради.

  Компанія «Space Logistics Ukraine», що розпочала працювати торік, поставила перед собою кілька завдань. Передовсім, це внесення змін до законодавства, аби дати можливість приватним компаніям працювати у вітчизняній космічній галузі.

  Зокрема, «Space Logistics Ukraine» стала організатором заходу “Космічна Україна. Те, що МИ робимо!”

  «Основна мета нашого туру – це популяризація теми космосу. Ми бачимо, як інтенсивно розвивається космічна галузь у США, Китаї, Індії. Україна позиціонує себе як космічна держава, але на орбіті Землі немає жодного нашого супутника. Якщо у найближчі два-три роки держава не зробить ніякого прориву у цьому напрямку, ми дуже відстанемо і наздогнати втрачене буде складно. Для нас важливо проїхати з лекціями по Україні, зустрітися і поспілкуватися з людьми, аби вони почали думати і вірити, що розвивати нашу космічну галузь цілком реально», – розповів Дмитро Легеза.

  Засновник «Space Logistics Ukraine» Дмитро Легеза. Фото: прес-служба Житомирської ОДА

  Легезу ще називають українським Ілоном Маском. Він поділився, що справді веде переговори про реалізацію космічних переговорів з уродженцем Житомира Олексієм Пахуновим, який зараз працює в компанії Маска «SpaceX».

  «Олексій із задоволенням йде на контакт і готовий допомагати. Важливо, щоб фахівці, які досягли успіху за кордоном, допомагали Україні розвивати профільні галузі», – додав Легеза.

  Для учасників заходу в музеї космонавтики прочитав пізнавальну лекцію космоблогер, радник компанії «Space Logistics Ukraine» Валентин Гаденов.

  «Ми спостерігаємо підвищений інтерес до космосу у світі. Технічна база космонавтики змінюється дуже швидко. Щоб не відставати, зараз треба займатися оптимізацією та модернізацією своєї космічної галузі. У цьому контексті важливо внести зміни до законів і залучити приватний капітал. Наприклад, за два роки завдяки приватним інвестиціям у Китаї з’явилися десятки стартапів і є три приватні компанії, які вже мають мільярдні обороти. Ми хочемо це запропонувати і в Україні», – зауважив Гаденов.

  За його словами, такі зустрічі мають на меті показати молодим людям, що в Україні є перспективи і мотивувати їх залишатися й працювати в державі.

  commentaire 1

  1. Ніби й добра новина, але… ракети – одноразовий (або малоресурсний) неефективний пережиток минулого століття. Краще бути попереду усього світу в повністю багаторазових авіаційно-космічних системах! В нас є все – і Антонов, і Південмаш, і найважчий в світі літак (Ан-225 Мрія), нема лиш належної волі до перемоги.
   https://nactex.livejournal.com/1030.html

  Laisser un commentaire

  S'il vous plaît entrer votre commentaire!
  S'il vous plaît entrer votre nom ici