Вирішена проблема будівництва Подільського мосту

32090
Вирішена проблема будівництва Подільського мосту на Поділ
Фото: tov_tob
 • У Києві на Рибальському півострові знесли гуртожиток, що заважав будівництву Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

  rapports Portail national industriel.

  В рамках будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу у Києві на Рибальському півострові знесено гуртожиток, який перебував на шляху нового мосту. Знесення було проведено за декілька днів.

  Знесення гуртожитку дозволить продовжити будівництво мосту в сторону Подолу, а саме до його промислової частини (район Київського річкового порту), та з’єднати нову автомагістраль з вулицею Набережно-Луговою.

  Будівля знаходилася за адресою вулиця Електриків 31. У ній проживали робітники Київського підприємства XCHARXКузня на РибальськомуXCHARX. Жителів гуртожитку було переселено, а їх речі транспортовано. Тільки після повного звільнення будівлі, вона була знесена.

  Одразу після знесення гуртожитку розпочалася підготовка до спорудження останньої опори естакади на Рибальському острові під №6. Наступний крок XCHARX будівництво мосту через Гавань.

  Таким чином запланована траса проходження мосту збереглася. Відновляться роботи з лиття “фінальних” опор на Рибальському та будівництва заїзду на міст з вулиці Нижній Вал.