За девXCHARXять місяців ДТЕК Енерго збільшило видобуток вугілля марки Г на 4,6%

996

XCHARXДТЕК ЕнергоXCHARX у січні-вересні 2018 року збільшило видобуток вугілля марки XCHARXГXCHARX на 4,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року XCHARX до 17,7 млн ​​тонн.

Le service de presse de l'entreprise l'a signalé, rapporte Interfax-Ukraine.

За її даними, у вересні видобуток вугілля на підприємствах XCHARXДТЕК ЕнергоXCHARX склала 2,2 млн тонн, що на 22% більше, ніж у вересні 2017 року.

Приріст видобутку вугілля на наших підприємствах дозволяє говорити про те, що ми повністю збалансовані у вугіллі власного видобутку. За три місяці ми плануємо добути ще близько 6,6 млн тонн вугілля марки XCHARXГXCHARX, щоб вийти на плановий показник у 24,3 млн тонн за підсумком нинішнього року. Це дозволяє скорочувати імпорт антрациту в Україні. до того ж, економіка країни ставатиме сильнішою, XCHARX цитує прес-служба директора з видобутку вугілляXCHARX ДТЕК Енерго XCHARXМихайла Барабаша.

  • DTEK Energo est la société d'exploitation chargée de l'extraction du charbon, de la production et de la distribution d'électricité dans la structure de la holding DTEK.


    Abonnez-vous à la chaîne du Portail industriel national Télégramme, lisez-nous aussi à Facebook que Twitterêtre le premier à connaître l'industrie ukrainienne.