Хмельницький аеропорт придбав обладнання для обслуговування малої авіації

4087
El estado actual del aeropuerto de Khmelnitsky
 • Для того, щоб в поточному році Хмельницький аеропорт міг приймати літаки малої авіації — придбали необхідне обладнання. Про це повідомив директор комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока.

  transmisiones Portal Nacional de Industriales refiriéndose a alas.

  Радіостанцію після перевірок і сертифікації встановлять на території аеропорту.

  «Для мене, як керівника, це радість і гордість. У вересні депутати обласної ради прийняли наші пропозиції та внесли зміни в план розвитку аеропорту. Це дало нам можливість придбати радіостанцію, яка буде обслуговувати малі повітряні судна в наступному році», – розповів Валерій Ростиславович.

  За його словами, радіостанцію придбали минулого тижня, і вже отримали свою радіочастоту. Зараз радіостанція проходить комісію по сертифікації. Потім вона буде встановлена ​​на території аеропорту.

  «Також знайшли розуміння в Державіаслужбі України. Раніше вони не давали дозволу на розміщення злітно-посадкових майданчиків для малої авіації на території аеропортів. І ми змогли переконати керівництво служби й нам дали згоду на їх розміщення», – коментує глава підприємства.

  Валерій Сорока додав, що це пріоритетний напрямок, це дасть можливість почати співпрацю з підприємцями малого та середнього бізнесу, такі послуги в Європі користуються великим попитом, і нададуть нові можливості для розвитку місцевих підприємств.

  Deja un comentario

  Por favor, introduzca su comentario!
  Por favor, introduzca su nombre aquí