У Франції розпочали підготовку перших гелікоптерів Airbus Н-225 для МВС України (фото)

12530
Foto: Censor.net
 • У Франції почали готувати перші два гелікоптери Airbus Н-225 для Міністерства внутрішніх справ України.

  transmisiones Portal Nacional de IndustrialesCon referencia a Tsenzor.net.

  Також у МВС України відібрано 8 перших льотчиків, які готуються до поїздки на навчання до Франції.

  Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

  XCHARXВітаємо із Днем рятувальника весь понад 74-тисячний колектив ДСНС України. На фото XCHARX цехи одного із заводів Airbus Helicopters у місті Мариньян, де в межах українсько-французької угоди розпочато підготовку авіатехніки XCHARX перших двох вертольотів Н-225 для передачі українським рятувальникам. Ретельно перевіряють роботу кожного вузла та агрегату, у разі необхідності XCHARX замінюють. Безпечна експлуатація французьких гвинтокрилів XCHARX неодмінна умова проекту створення в нас системи авіаційної безпеки і цивільного захисту. Також у МВС України відібрано перших 8 льотчиків (6 XCHARX із ДСНС, 2 XCHARX з Національної гвардії України), які готуються до поїздки на навчання у ФранціюXCHARX, XCHARX написав він

  Нагадаємо, 23 березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр Європи і закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан підписали Заяви про наміри щодо розвитку двосторонньої співпраці між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством Європи і закордонних справ Франції, після чого Аваков заявив, що вертолітний парк МВС мають поповнити 55 машин компанії Airbus Helicopters.