Термінали аеропорту “Бориспіль” може з’єднати безпілотний електробус

2622
Фото: bbc.com
 • Для того, щоб з’єднати термінали D і F аеропорту Бориспіль може бути запущений електробус з автопілотом. Це повинно стати однією з “родзинок” головної повітряної гавані країни.

  transmisiones Portal Nacional de IndustrialesCon referencia a tsts.

  Про це, розповів 19 листопада міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі телеканалу XCHARXПрямийXCHARX.

  XCHARXЗ весни 2019 рік заробить термінал F аеропорту Бориспіль, вони його розконсервовують. І те, що ми хочемо ще зробити (з Павлом Рябікина вже проговорили) XCHARX запустити або електробус між терміналом F і терміналом D, або, взагалі, подумати про самокеровані автомобілі, щоб у аеропорту була якась своя родзинкаXCHARX, XCHARX повідомив Володимир Омелян.

  Але він уточнив, що це поки дуже сміливі плани.

  “Вони більш реальні, ніж Hyperloop, але все ще сміливі”, – пожартував міністр.

  Омелян додав, що з’єднати термінали автономним поїздом буде набагато дорожче, ніж таким же автобусом. І теоретично, цей варіант з’єднання терміналів можна було б спробувати реалізувати.

  “Електробус, точно – так. Чи буде він самокерованим – ще під питанням”, – додав чиновник.

  Ведучий у студії уточнив у міністра, чи не буде продовжена до термінала F гілка залізничного експреса, яка зараз підведена до термінала D, на що Володимир Омелян відповів:

  “Є така опція, але тоді навантаження повинне бути набагато більшим. Зараз побачимо, як запрацює лінія “Центральний пасажирський вокзал – термінал D”, наскільки він буде користуватися попитом… Проблема в тому, що до терміналу F потрібно будувати підземний прохід, він повинен йти вже під землею в силу різних особливостей мережі інфраструктури. І це набагато дорожче”.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.