У Франції розпочали підготовку перших гелікоптерів Airbus Н-225 для МВС України (фото)

12479
Foto: Censor.net

У Франції почали готувати перші два гелікоптери Airbus Н-225 для Міністерства внутрішніх справ України.

transmisiones Portal Nacional de IndustrialesCon referencia a Tsenzor.net.

Також у МВС України відібрано 8 перших льотчиків, які готуються до поїздки на навчання до Франції.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко.

XCHARXВітаємо із Днем рятувальника весь понад 74-тисячний колектив ДСНС України. На фото XCHARX цехи одного із заводів Airbus Helicopters у місті Мариньян, де в межах українсько-французької угоди розпочато підготовку авіатехніки XCHARX перших двох вертольотів Н-225 для передачі українським рятувальникам. Ретельно перевіряють роботу кожного вузла та агрегату, у разі необхідності XCHARX замінюють. Безпечна експлуатація французьких гвинтокрилів XCHARX неодмінна умова проекту створення в нас системи авіаційної безпеки і цивільного захисту. Також у МВС України відібрано перших 8 льотчиків (6 XCHARX із ДСНС, 2 XCHARX з Національної гвардії України), які готуються до поїздки на навчання у ФранціюXCHARX, XCHARX написав він

  • Нагадаємо, 23 березня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та міністр Європи і закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан підписали Заяви про наміри щодо розвитку двосторонньої співпраці між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством Європи і закордонних справ Франції, після чого Аваков заявив, що вертолітний парк МВС мають поповнити 55 машин компанії Airbus Helicopters.


    Suscríbete al Canal del Portal Industrial Nacional en Telegram, también léanos en Facebook Та Twitterser el primero en saber sobre la industria ucraniana.