En la primera mitad del año 2018, el número de ferrocarriles a la UE aumentó en 100 mil personas

1188
Foto slovoidilo.ua
 • За шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн Європейського союзу та 111 тис. осіб у зворотному напрямку, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.

  reportado Media Center Magistral

  En comparación, en la primera mitad del año 2017, se adquirieron casi 81 miles de boletos en los países de la UE, en la dirección opuesta: 47 miles.

  «Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

  Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим залишається потяг Інтерсіті+ за напрямком Київ—Перемишль. До Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року.

  También un gran número de tren demanda 67 Kiev-Varsovia, que benefició a casi mil 13. Los pasajeros y entrenar una media llena de 82%.

  Recordemos que para el final de este verano буде запущено поїзд Мукачево—Будапешт.