«АвтоКрАЗ» вперше за останні 5 років поставив техніку для ПАТ «Укрнафта»

6523
КрАЗ-65032 (6х6) для Укрнафти Фото: АвтоКрАЗ

«АвтоКрАЗ» відвантажив на адресу філій ПАТ «Укрнафта» партію повнопривідних самоскидів КрАЗ-65032 (6х6). Самоскиди призначені для перевезення різноманітних вантажів дорогами всіх категорій та бездоріжжям, XCHARX повідомляє прес-служба автовиробника

Техніка виготовлена згідно технічного завдання виграного на ProZorro у квітні поточного року тендеру.

Поставлені автомобілі будуть задіяні на об’єктах нафтогазовидобувних управлінь «Чернігівськнафтогаз» та Полтаванафтогаз.

  • Самоскиди КрАЗ-65032 вантажопідйомністю 16 тонн – стандартні, із 12-кубовою платформою, за тендерними умовами обладнані тахографами, АБС та комплектом ЗІП.
    «Укрнафта» – провідна нафтогазова компанія України, яка займається бурінням та експлуатацією родовищ, видобутком нафти і газу.

    Остання поставка ПрАТ «АвтоКрАЗ» своєї техніки для «Укрнафти» здійснювалася у 2013 році. А в 2016 році група працівників філій ПАТ «Укрнафта» пройшла на Кременчуцькому автозаводі курс навчання для підвищення якості проведення ремонту вузлів і агрегатів автомобілів КрАЗ підвищеної прохідності різних моделей. Слюсарів та інженерів-механіків, навчали особливостям конструкції та експлуатації, діагностиці, технічному обслуговуванню і ремонту, правилам зберігання та організації тривалого зберігання автомобілів КрАЗ підвищеної прохідності.


    Suscríbete al Canal del Portal Industrial Nacional en Telegram, también léanos en Facebook Та Twitterser el primero en saber sobre la industria ucraniana.