Україна у співпраці з США в сфері ВПК найбільше зацікавлена у галузі авіабудування та бронетанкобудування

4993
 • Глава “Укроборонпрому” Павло Букін заявив, що українська сторона передала США напрацювання щодо співпраці у військово-морській галузі, а також в авіабудуванні та бронетанкобудуванні.

  Transmits National Industrial Portal, With reference to Military Navigator.

  Найбільше Україна зацікавлена у вибудовуванні стратегічної співпраці зі США в галузі авіабудування. Про це 16 жовтня в інтерв’ю “Голосу Америки” заявив глава “Укроборонпрому” Павло Букін. Він зазначив, що, перебуваючи у Вашингтоні, делегація “Укроборонпрому” передала американській стороні напрацювання щодо розвитку співробітництва.

  “Нами в кожній галузі співпраці – це бронетанкобудування, військово-морська галузь, галузь авіабудування, запропоновані певні перші кроки, перші “нариси” щодо проектів спільної роботи, які дозволять нам далі розбудовувати діалог, розуміти ділову культуру кожного з нас, будувати довіру, будувати спільні проекти, які приведуть, у першу чергу, до посилення Збройних сил України”, – сказав Букін.

  Глава “Укроборонпрому” підкреслив, що є багато американських підприємств, які мають великий досвід і можливості щодо реалізації української продукції. Він додав, що в питанні розвитку “Укроборонпрому” на першому місці мають стояти надійність і своєчасні постачання.

  “Питання ціни на третьому місці. Звісно, інколи вона збільшується, але в кожному конкретному випадку треба аналізувати, наскільки ціна відповідає покращенню тактико-технічних характеристик кожного виробу”, – сказав Букін.

  “Укроборонпром” об’єднує понад 100 підприємств у п’яти основних галузях оборонної промисловості та має більше ніж 10 конструкторських бюро, які займаються розробленням озброєння й техніки, проектуванням і дослідженнями.