ТОВ XCHARXРадіоніксXCHARX на виставці XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR

5893
Фото: ukrmilitary

На виставці XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX у Києві ТОВ XCHARXРадіоніксXCHARX представило модернізовану радіолокаційну станцію П-18MR.

Transmits National Industrial Portal, With reference toMilitary Navigator.

Радіолокаційна станція П-18MR призначена для виявлення повітряних цілей та видачі їх координат споживачам.

  • У результаті проведення модернізації виріб додатково до існуючих функцій може здійснювати автоматичне виявлення і супроводження цілей та визначення їх координат; управління спряженим з нею наземним радіолокаційним запитувачем та рухомим радіовисотоміром; документування радіолокаційної інформації, а також контроль технічного стану РЛС та її діагностику з точністю до функціонального вузла.

    Станція працює в метровому діапазоні та визначає будь-які ворожі безпілотники, а також апарати зі стелсовими технологіями по ехо-сигналу, що надходить до станції. Машини можуть працювати на відстані до 100 м одна від одної, тому кабіна управління станцією разом з оператором може знаходитися в безпечному місці. Станція здійснює електронну перестройку частоти передавача за 0,02 с (у попередньому зразку – до 3 с), має діапазон відстаней відображення цілей до 600 км. Дальність виявлення цілі в 1 кв км на висотах до 100 м становить 30 км, а до 25000 м – до 285 км. Швидкість огляду простору – 3 або 6 об/хв.

    Від попередньої версії П-18 модернізована станція отримала тільки антенне полотно, усі інші деталі є розробками українських виробників. Модернізація може виконуватися шляхом постачання комплектів безпосередньо на територію замовника.


    Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.