На виставку “Зброя та безпека — 2018” до Києва приїде рекордна кількість компаній

9535
Фото: Dylan Malyasov, Олександр Таранишин

У столиці з 9 по 12 жовтня триватиме XV Міжнародна спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2018”, яка збере найбільшу кількість компаній за свою історію.

Transmits National Industrial Portal, With reference toMilitary Navigator.

Про це на прес-конференції сказав Сергій Згурець, директор Інформаційно-консалтингової компанії “Діфенс Експрес”, яка є генеральним інформаційним партнером виставки, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“В Києві завтра відриється спеціалізована виставка “Зброя та безпека – 2018″, яка триватиме впродовж трьох днів. Ця виставка буде унікальною з огляду на кількість закордонних компаній, які приїдуть на цей захід”, – сказав Згурець.

 • За його словами, до цього заходу компанії “Діфенс Експрес” підготували два цікавих продукти – каталог “Українські приватні оборонні підприємства 2018-2019” та спеціальний випуск Defense Eхpress “Нова зброя оновленої армії”.

  Згурець повідомив, що цікавими на виставці будуть американські стенди, стенди європейських партнерів України – Польщі та Чехії. Представлено буде і ще один напрям – співпраця з китайськими компаніями.

  Він також повідомив, що команда “Діфенс Експрес” буде виславляти короткі відеоогляди зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки.

  В рамках військової частини виставки будуть представлені сегменти озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою; техніка та озброєння сухопутних військ; озброєння і екіпірування правоохоронних органів; засоби забезпечення прикордонного контролю; військова авіація.

  У павільйонах та на відкритих майданчиках Міжнародного виставкового центру продемонструють зразки великогабаритної військової техніки.


  Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.