Луцький ремонтний завод «Мотор» розширює виробництво комплектуючих для авіаційних двигунів

4024
Луцький завод
Lutsk Motor Plant

На ДП XCHARXЛуцький ремонтний завод XCHARXМоторXCHARX, що входить до складу ДК XCHARXУкроборонпромXCHARX, успішно освоїли виробництво 5,5 тисяч деталей до авіаційних двигунів.

Transmits National Industrial Portal, With reference to DK "Ukroboronprom".

У відповідності до програми імпортозаміщення на підприємстві відбувається поетапне освоєння нового виробництва та збільшення виробничих потужностей. Йдеться, насамперед, про деталі, які найбільш часто замінюються на авіадвигунах і є необхідними при кожному ремонті.

 • Цьогорічним фінансовим планом ДП XCHARXМоторXCHARX на закупівлю нового обладнання, спеціального оснащення та технічної документації на нову продукцію передбачено близько 120 мільйонів гривень.

  Луцький “Мотор” – унікальне підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів, включно з капітальним ремонтом агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів.

  На XCHARXМоторіXCHARX здійснюють капітальний ремонт авіаційних двигунів до більшості літаків тактичної авіації Збройних Сил України: бомбардувальників Су-24, винищувачів Су-27 та МіГ-29, а також капітальний ремонт агрегатів паливної автоматики до двигунів Д-30 КП (КП-2) для літаків Іл-76 військово-транспортної авіації.

  На сьогодні близько 70% всіх замовлень підприємства – це роботи з відновлення двигунів для української військової авіації. Крім того завод виконує гарантійне обслуговування авіадвигунів, роботи із збільшення ресурсу та строку служби двигунів, надає технічні консультації експлуатантам, а також виконує різноманітні дослідження технічного стану авіадвигунів та їх агрегатів.

  Крім вітчизняного замовника, є і іноземні партнери, серед яких окремі країни-члени НАТО.

  Наразі на заводі працює понад 1200 фахівців. У 2017 році середньомісячна заробітна плата на підприємстві становила 12 710 гривень, у першому півріччі поточного року вона збільшилася до 13 737 гривень. До державного та місцевого бюджетів за минулий рік підприємством сплачено 234 мільйони гривень податків.

  Нещодавно колектив XCHARXМотораXCHARX відзначив 80-й день народження заводу. Зазначимо, що за свою історію підприємство пройшло шлях від ремонту поршневих двигунів до – сучасних турбореактивних двигунів 4-го покоління. За увесь час свого існування заводом відремонтовано понад 18 тисяч турбореактивних двигунів.


  Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.