Одеська компанія вивела на Kickstarter сукня-трансформер та за пів дня зібрала утричі більшу суму, ніж планували

3678

Одеська компанія OMNIA розпочала збір коштів на Kickstarter на третю версію своєї сукні-трансформера Omnia Cheri. За перші півдня проект зібрав $7500 при меті у $3000.

TransmitsNational Industrial Portal, With reference toAIN.UA.

За словами творців, Omnia Cheri можна використовувати в 50 різних варіантах XCHARX вона підійде для вечірок, побачень, офіційних заходів і так далі. Засновники проекту називають її також самим елегантною і жіночною сукнею-трансформером. Ще одна особливість Omnia Cheri XCHARX використання тканини Cypro в якості основного матеріалу.

  • Сукня є в 5 кольорах і розмірах з S по XXL. Для ранніх бекерів на Kickstarter ціна за один екземпляр становить $45. На момент написання тексту проект зібрав вже більше $7500, його підтримали 80 осіб.

    Перша і друга версія сукні Omnia зібрали в 10 і 15 разів більше необхідної суми відповідно. Сумарно це сьома успішна кампанія одеської команди AGE.


    Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.