Літак Ан-225 XCHARXМріяXCHARX без зупинок долетів до США та встановив власний рекорд

21796
Photo by Sergey Antonyuk

Екіпаж українського літака XCHARXАнтоновXCHARX Ан-225 XCHARXМріяXCHARX виконав безперервний переліт з Гостомеля на тихоокеанське узбережжя США в Міжнародний аеропорт Окленда.

Transmits National Industrial Portal, With reference to Day.

Це найтриваліша відстань, яку доводилося долати літаку Антонов Ан-225 XCHARXМріяXCHARX, написав у своєму Facebook Віталій Трубніков у вівторок, 11 вересня.

XCHARXСьогодні екіпаж українського літака Антонов Ан-225 XCHARXМріяXCHARX виконав безперервний переліт з Гостомеля на тихоокеанське узбережжя США в Міжнародний аеропорт Окленда тривалістю 13 годин на відстань 9800 км. Далі їх чекають Гаваї і острів ГуамXCHARX, XCHARX написав Трубников.

  • Нагадаємо, що на рахунку «Мрії» понад 200 рекордів, які були зафіксовані Міжнародною авіаційною федерацією а також Книгою рекордів Гіннесса. Зокрема, в 2001 році гігант побив абсолютний рекорд вантажопідйомності, піднявши 253,8 тонн вантажу на висоту 10 700 метрів.


    Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.