Аеропорт Ужгород прийняв перший регулярний рейс з 2016 року (відео)

5915
Фото: Едуард Маляр
 • Сьогодні, 15 березня, аеропорт Ужгород прийняв перший у 2019 році рейс авіакомпанії XCHARXМотор СічXCHARX. Таким чином, аеропорт відновив обслуговування регулярних рейсів, які не виконувалися сюди з літа 2016 року.

  Transmits National Industrial Portal With reference to CIS.

  Перший рейс в аеропорту зустрічав міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

  “Виконали перший рейс за дорученням президента Петра Порошенка. Вітаємо Ужгород!”, – прокоментував чиновник.

  Перший рейс після трирічної перерви в аеропорту Ужгорода – ✅Volodymyr Omelyan – вітання!

  Published Marina Tomko Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

  Як повідомлялося раніше, рейси будуть виконуватися по маршруту Київ-Львів-Ужгород. Виліт з Києва буде здійснюватися о 10:00, зупинка у Львові становитиме 1 годину 15 хвилин, переліт в Ужгород буде здійснюватися з 12:30 до 13:00. Загальний час шляху з Києва в Ужгород складе 3 години. На зворотному шляху передбачена більш тривала зупинка у Львові, через що дорога з Ужгорода до Києва займе 4 години 40 хвилин.

  Нагадаємо, що XCHARXМотор СічXCHARX розпочала виконання регулярних рейсів Київ-Ужгород у 2013 році. У 2016 році компанія переривала польоти на два місяці, потім їх відновила, але в підсумку в тому ж році аеропорт Ужгород припинив приймати регулярні рейси. Причиною стало те, що 16 червня 2016 року минув термін дії міжурядової угоди між Україною і Словаччиною про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та експлуатацію аеропорту Ужгород (аеропорт Ужгород розташований в безпосередній близькості до словацького кордону — для зльоту і посадки в Ужгороді літаки повинні заходити в повітряний простір Словаччини.).

  В середині грудня 2018 року державне підприємство обслуговування повітряного руху України XCHARXУкраерорухXCHARX отримало сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу. Сертифікат EASA засвідчує відповідність XCHARXУкраерорухуXCHARX нормам ЄС і є підставою для отримання прав зі словацького боку для надання послуг з обслуговування повітряного руху в частині повітряного простору Словаччини.

  WRITE AN ANSWER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here